Thursday, May 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Rama nxjerr pamjet nga punimet në rrethrrotullimin e TEG-ut: Trafiku do të lehtësohet ndjeshëm

Kryeministri Edi Rama ka publikuar mëngjesin e sotëm disa pamje nga punimet në rrethrrotullimin e TEG-ut.

Krahas pamjeve, në Facebook, Rama shkruan:

MIRËMËNGJES 
dhe me punën e madhe që vijon për nyjen e re të hyrjes juglindore të Tiranës, ku qysh prej këtij sezoni veror trafiku do të lehtësohet ndjeshëm për të gjitha mjetet që vijnë në atë drejtim drejt Tiranës, ju uroj një ditë të mbarë!

https://www.facebook.com/ediramaal/videos/505399881325926

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.