Friday, August 19, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Rama shkarkon Ahmetajn, emëron Ballukun si zëvendëskryeministre

Kreu i qeverisë Edi Rama ka shkarkuar Arben Ahmetajn nga posti i zëvendëskryeministrit dhe ministrit të Shtetit për Rindërtimin.

Në vend të tij është emëruar Belinda Balluku. Dekretet janë firmosur nga presidenti i ri i vendit, Bajram Begaj.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.