Monday, October 2, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Reagimi i Mozzikut kur fansat e shajnë të dashurin e Loredanës në koncertin e tij

Reperi i njohur shqiptar, Mozzik, po vazhdon të jetë i angazhuar gjithandej vendit me mbrëmje të ndryshme muzikore gjatë verës.

Sigurisht që duke performuar vazhdimisht në diskoteka të ndryshme, patjetër që mund të ketë edhe raste interesante që të mbeten në mendje.

I tillë është rasti i fundit kur një fans nga audienca ka shkruar në telefonin e tij një të sharë ndaj futbollistit Karim Adeyemi, me të cilin është në lidhje ish-partnerja e tij, Loredana.

Me të parë këtë, reperi ferizajas për një moment ndalet duke filluar të qeshë, teksa më pas vazhdon performancën e tij.

Vet Mozzik dhe vëllai i tij, Getinjo, javë më parë ishin talluar me lidhjen e re të Loredanës, duke shkruar me shaka se Mozzik do të bëhej pjesë e ekipit të Baynerit.

Foto: Gramoz Aliu/Facebook

E krejt kjo erdhi si thumb për faktin se Karim është futbollist i ekipit të Borussia Dortmundit.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss