Monday, February 26, 2024
spot_img

Latest Posts

Reagojnë familjarët e Luizit për Kiarën: Ju tregojmë çfarë vlerëson më shumë tek ajo- Shqipëria Live

Laorjan Ejlli është djali i xhaxhait të Luizit Ejllit që është konkurrenti më i komentuar në Big Brother VIP. Ai vjen në programin Shqipëria Live për të ndarë emocionet, si e ka parë Luizin në këtë Big Brother , rrëfimet e tij dhe gjithçka tjetër.

Gazetar: Gerald Qerimi Çdo ditë në një transmetim live do të vinë ngjarje të aktualitet, fenomene histori njerëzore, por edhe ngjarje të bujshme, ku program do të thellohet në to për të sjellë ekskluzive protagonistët e tyre. Lidhje direkte nga e gjithë Shqipëria. Dinamika e jetës shqiptare do të jetë çdo ditë në ekranin e Top Channel. 

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss