Monday, October 2, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Real Madridi mund të duket edhe më i frikshëm me tri top transferime në vitin 2024 – konkurrent për tripletë?

Real Madrid thuhet se beson se mund të nënshkruajë me Reece James dhe Alphonso Davies verën e ardhshme.

Me lëvizjen e mundshme të Kylian Mbappe si lojtar i lirë në vitin 2024, formacioni i Los Blancos do të ishte i frikshëm për çdo kundërshtar.

Courtois; James, Militao, Alaba, Davies; Tchouameni, Camavinga; Bellingham; Rodrygo, Mbappe, Vinicius Jr – emrat që do të përbënin formacionin e Real Madridit.

Me gjithë respektin për Dani Carvajal dhe Fran Garcia, krahët duken me të vërtetë të përforcuar tani.

Prania e lojtarëve të tillë do t’i lejonte sulmuesit e Real Madridit të luanin më në qendër dhe të formonin një treshe të madhe përpara.

Sigurisht, lojtarë si Federico Valverde dhe Arda Guler gjithashtu mund të luajnë një rol të rëndësishëm këtu – për shembull, kur Eduardo Camavinga ose Rodrygo janë jashtë formës. 

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss