Monday, October 2, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Reshje shiu e shkarkime rrufesh – temperaturat pësojnë rënie

Sot mbi vendin tonë do të mbaj mot me diell dhe vranësira të shpërndara.

Vranësirat gjatë ditës parashihen të zhvillohen dhe të sjellin reshje shiu dhe shkarkime rrufesh.

Temperaturat do të pësojnë rënie në vlerat e maksimaleve, ndërsa minimalet mbeten konstante me temperaturat e ditëve të fundit.

Parashikimin e motit më të detajuar për të gjitha qytetet mund ta shikoni KËTU. 

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss