Wednesday, February 21, 2024
spot_img

Latest Posts

Rike Roçi emocionohet dhe nis të qajë në Big Brother VIP Albania pas debateve

Rike Roçi, e njohur si një prej konkurrenteve më karizmatike të “Big Brother VIP Albania 3”, ka qenë në qendër të vëmendjes së publikut së fundmi.

Ajo është shfaqur tërësisht e prekur nga një situatë e vështirë brenda shtëpisë, e cila e ka bërë të ndihet e bllokuar emocionalisht.

Pas një debati të tensionuar në mes të Meritonit dhe Vesës, të cilët janë miq të Rikes, atmosfera u bë e rënduar. Vesa, që nuk arriti të përmbahet, shpërtheu në lot pas këmbimit të fjalëve, dhe Rike, e cila ndjen miqësi dhe simpati për të dy, gjithashtu u përlot.

Foto: Big Brother VIP Albania/YouTube

Në një moment të vështirë, Rike rrëfeu se ndihej e shtrënguar nga situata, të qenit e ngërthyer në mes të dy personave të rëndësishëm për të në shtëpinë e Big Brother VIP Albania, dhe pa mundësi për të ndërhyrë ose mbështetur ndonjërin, duke qenë se të dy i konsideron si miq të afërt.

Rike shprehu keqardhjen e saj duke thënë: “Më vjen shumë keq kur dëgjoj atë lloj diskutimi dhe më bën të ndihem e pafuqishme, sidomos kur nuk mund të mbroj dikë që e dua dhe nuk mund të bëj asgjë. Në ato momente, ndihem sikur më ikën mendja nga frustrimi”.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss