Thursday, August 11, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Rikthehet futbolli në ligat evropiane – sot fillojnë Premier League, Bundesliga dhe Ligue 1

Pas më shumë se dy muaj pushim, ligat evropiane do të rikthehen për të dhuruar emocione të forta për futbolldashësit.

Mbrëmja e së premtes do të shënojë fillimin e Premier Leagues, Bundesligës dhe Ligue 1.

Më fillim nga ora 20:30, Eintracht Frankfurt do ta presë Bayern Munich, ndërsa gjysmë ore më vonë Crystal Palace sfidon Arsenalin dhe Ajaccio Lyonin.

Sigurisht, vëmendja më e madhe do të jetë në Premier League, për shkak të rivalitetit më të madh të klubeve

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.