Wednesday, February 21, 2024
spot_img

Latest Posts

Rikujtohet deklarata e Ziadin Selës: “Ka disa vendime që i merr vetëm Kryetari i partisë”

Shkup, 3 shkurt – Në rrjetet sociale po shpërndahet një deklaratë e Ziadin Selës, i cili asaj kohe pati deklaruar se ka disa vendime që i merr vetëm Kryetari i partisë, transmeton Zhurnal.mk.

“Më kujtohet kur ishte ai debati për Revolucionin laraman, e diskutuam në Kryesinë qendrore. I kam dëgjuar të gjithë emër për emër, asaj kohe ishim mbi 50 anëtar të Kryesinë qendrore. I kam dëgjuar të gjithë se ç’mendojnë. A marrim pjesë apo jo në protesta? Kur prisnin të gjithë që ta sjell vendimin, unë mbylla fletoren dhe u thash qe ky vendim i takon Kryetarit të partisë.”

https://www.facebook.com/zhurnal.mk/videos/1092465285413833

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss