Thursday, July 7, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Rina Balaj dhe Sin Boy më 31 maj sjellin bashkëpunimin e tyre të radhës

Rap-artistja nga Istogu, Rina Balaj, prej disa kohësh ka nisur përgatitjet për një projekt të ri muzikor.

Ajo këtë herë po vjen në bashkëpunim me të dashurin e saj, reperin e njohur, Sin Boy.

Këtë e ka njoftuar në një postim të shpërndarë me ndjekësit në Instagram, aty ku ndiqet nga mbi 340 mijë njerëz.

https://www.instagram.com/p/Cd8d-koqR4c/

“31 maj ‘Si ti’ me Sin Boy”, ka shkruar ajo duke etiketuar edhe Nart Kelmendin që është kujdesur për ‘beat’-in e këtij projekti.

Fansat mezi po presin për rikthimin e çiftit në një këngë bashkë duke qenë se admirohen në masë të madhe nga publiku.

I fundit bashkëpunim i tyre mbetet “ChaCha” i lansuar saktësisht më 27 nëntor të vitit 2021.

Projekti i dyshes për vetëm pak muaj ka grumbulluar mbi dy milionë klikime në YouTube.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.