Friday, September 30, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Robert Berisha ndahet edhe nga e dashura e re?

Pak muaj më parë, Robert Berisha, bëri publike lidhjen e tij të re.

Këngëtari dhe moderatori, zbuloi lidhjen e tij me bukuroshen, Laureta Maqedonci.

Ata shijuan lidhjen e tyre për muaj, por duket se ka edhe të reja nga çifti.

Roberti ka fshirë të gjitha momentet bashkë me bukuroshen në profilin e tij të ‘Instagramit’.

Në anën tjetër Laureta, është larguar komplet nga ‘Instagrami’, ku edhe nuk i figuron më emri në këtë rrjetë social.

Nuk dihet nëse çifti i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, apo mund të jetë krisje e momentit.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.