Tuesday, January 31, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Roberti lajmërohet nga Maldivet, vë në pah trupin muskulor!

Robert Berisha, është një figurë shumë e dashur për publikun.

Lidhja e tij me këngëtaren e njohur, Nora Istrefi, bëri bujë të madhe duke u bërë pothuajse pjesë e çdo lajmi.

Ani pse ata u martuan e patën një jetë të lumtur, dashuria e tyre nuk zgjati shumë dhe u ndanë.

Pas ndarjes nga Nora, Roberti kishte nisur një lidhje të re me bukuroshën nga Prishtina, Laureta Maqedonci.

Mirëpo lidhja e tyre përfundoi pak kohë pas zyrtarizimit të saj.

Ndërsa tani, Roberi po e vazhdon jetën ‘singel’.

Ai se fundmi ka zgjedhur Ishujt Maldive për pushime. nga atje, Roberti ka publikuar një imazh ku shfaqet pranë bregdetit.

Vetëm në shorce, Roberti nuk ka hezituar të ekspozoj trupin e tij muskulor.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss