Thursday, February 9, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Rosie Huntington-Whiteley elegante dhe me plot stil

Rosie Huntington-Whiteley duket pa mundim e mrekullueshme me një fustan blu të shoqëruar me perla, teksa merr pjesë në darkën e Gucci PFW

Rosie Huntington-Whiteley mori pjesë në një darkë private të Gucci të martën mbrëma, shkruan Daily mail, përcjell “Bota sot”.

Modelja, 35 vjeçe, dukej e mrekullueshme me një fustan blu të cilin e kombinoi me një numër perlash.

Ajo e plotësoi look-un për eventin që festonte Koleksionin e Bizhuterive të Lartë Gucci në Hotel Ritz me çizme të zeza deri në kofshë dhe një çantë të vogël clutch.

Flokët e saj të gjata, bionde të drejta dhe të hijshme dhe ato i binin në kaskadë poshtë shpinës së saj.

Image

Grimi i Rosie ishte i thjeshtë, por glam, i përbërë nga rimel ngjyrë kafe me buzëkuq rozë të zbehtë.

Image

Modelja u pa gjithashtu duke pozuar në event me Marco Bizzam, CEO i Gucci dhe Giovanna Battaglia, drejtoreshë kreative e Swarovski.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss