Monday, February 26, 2024
spot_img

Latest Posts

Rrahu gruan 18 vite më të re dhe e mori me pistoletë nga shtëpia e prindërve | Arrestohet banori i Haraçinës

Një 39 vjeçar nga Haraçina e Shkupit është arrestuar nga policia pasi kishte ushtruar dhunë ndaj bashkëshortes së tij 18 vite më të re. I njëjti është ndaluar në stacionin policor, ndërsa siç thonë nga MPB, pas dokumentimit të rastit ndaj tij do të ngrihet kallëzimi përkatës.

“Me datë 29.12.2022 në ora 15:00, zyrtarë policorë nga SPB Kumanovë kanë privuar nga liria D.S.(39) nga fshati Haraçinë, Shkup. Ai dyshohet se më datë 07.12.2022, së bashku me një person tjetër, ka sulmuar fizikisht gruan e tij 21-vjeçare në shtëpinë e prindërve të saj, pas së cilës e ka mori me armë nga shtëpia e prindërve”, thuhet në njoftimin e MPB-së.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss