Monday, December 5, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Rrëzohen disa lisa në Mitrovicë, u dëmtuan rëndë disa makina

Në qytetin e Mitrovicës një lis i madh është rrëzuar dhe si pasojë e kësaj ka shkaktuar jo pak dëme materiale ndaj disa veturave që ishin të parkuara aty.

Ngjarja ka ndodhur afër Palestrës ‘Minatori’ në qytetin e Mitrovicës.

Aty shihen njësitet e zjarrfikësve të cilët po merren me rastin.

Mirëpo deri tani nuk është raportuar për dëme në njerëz.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.