Wednesday, October 5, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Sara Hoxha ka një përgjigje për komentet negative rreth saj dhe Ledri Vulës

Sara Hoxha, nuk iu shpëton komenteve negative në rrjete sociale rreth partnerit të saj, Ledri Vula.

Ajo shpesh, ka treguar se komentet e tilla i merr me shumë sportivitet.

Së fundi, Sara ka realizuar një video në ‘TikTok’, ku iu ka dhënë një përgjigje komenteve të tilla.

“Ai mund të kishte gjetur një më të mirë”, shkruan ajo në video, e për këtë ka përdorur një audio virale të aplikacionit, ku thuhet: “Ua, e pamundur, nuk më besohet kjo punë. S’e kisha menduar”.

Ndryshe, Sara do të jetë pjesë e spektaklit “Dancing with the Stars”.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.