Thursday, September 21, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Sasha Obama shihet e veshur thjeshtë me një bluzë të shkurtër dhe xhinse në kampus

Sasha Obama ishte vetëm një foshnjë kur xhinset e gjera të ulëta ishin trend – por kjo nuk e pengoi atë të tundte trendin e diskutueshëm ndërsa shkoi për një shëtitje nëpër kampusin e saj të kolegjit të hënën.

21-vjeçarja, e cila është fëmija më i vogël i ish-presidentit Barack Obama dhe gruas së tij Michelle, dukej studente e lezetshme e kolegjit ndërsa ajo endej nëpër Universitetin e Kalifornisë Jugore, duke i ngulur sytë poshtë në telefonin e saj dhe herë pas here duke hedhur sytë lart. rrethinën e saj.

Ndërsa Bregu Lindor – shtëpia e saj e mëparshme – fillon të përjetojë mot më të ftohtë ndërsa stinët ndryshojnë, Sasha përqafoi plotësisht temperaturat e buta të Los Angelesit duke veshur një bluzë me xhinse të ulëta, duke lënë rripin e të brendshmeve të saj të ekspozuar.

Një palë çizme të trasha ngjyrë kafe mund të shiheshin duke dalë nga fundi i gjerë i pantallonave.

Edhe pse veshja e saj ishte disi e thjeshtë, ish-vajza e parë, e cila ka përqafuar një stil dukshëm më interesant që kur u zhvendos në Kaliforni në fillim të këtij viti, i shtoi pamjes pak stil modës në formën e gjerdanëve me shtresa të trasha që vareshin në gjatësi të ndryshme rreth qafës së saj dhe unaza të bukura. 

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss