Monday, December 5, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Së shpejti temperatura nën zero

Shkup, 13 Nëntor – Në dy ditët e ardhshme moti do të jetë i qëndrueshëm me paraqitje të mjegullës së mëngjesit nëpër lugina dhe me temperatura të ulëta minimale, ndërsa gjatë ditës me diell me vranësira të mesme.

Drejtoria për Punë Hidrometeorologjike (DPHM) paralajmëroi se nga mesi i javës do të ketë vranësira të rritura me shi të përkohshëm lokal. Temperaturat e mëngjesit kudo do të jenë nën zero, ndërsa ato të ditës nuk do të ndryshojnë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.