Wednesday, February 21, 2024
spot_img

Latest Posts

Seancë inauguruese për formimin e Këshillit për aktivitetet e NATO-s

Shkup, 7 shkurt – Në Qeveri sot do të mbahet seancë inauguruese për formimin e Këshillit për aktivitetet e NATO-s.

Siç kumtoi pres shërbimi i Qeverisë, në seancë fjalim do të mbajë kryetari i Qeverisë teknike, Talat Xhaferi.

Krahas Xhaferit, në seancë fjalime do të mbajnë edhe ministri i Punëve të Jashtme, Bujar Osmani, ministrja e Mbrojtjes, Sllavjanka Petrovska dhe ambasadori britanik, Methju Loson. 

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss