Thursday, February 9, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Sekuestrohen mbi 6.000 copë mjete piroteknike në Resnjë, arrestohet një person

Resnje , 30 dhjetor – Nëpunës policor nga Departamenti i Punëve të Brendshme në Resnjë dje kanë kryer bastisje në shtëpinë e personit me inicialet K.K.(57) dhe objektin e tij të shitjes.

Gjatë bastisjes, siç informon MPB-ja, janë gjetur 6.064 copë mjete të ndryshme piroteknike, si dhe janë gjetur dhe marrë disa pako duhan.

Personi është dërguar në stacion policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër tij do të ngritët parashtresë adekuate.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss