Monday, September 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Sela: Sot do të vendosim për Ushtruesin e Detyrës deri në kongresin e ardhshëm

Shkup, 17 Shtator – Ish-kryetari i Aleancës për Shqiptarët, Ziadin Sela, para Kuvendit Qendror të partisë tha se sot do të ketë emërim të një ushtruesi detyre deri në kongresin e ardhshëm të partisë, që do të vendoset sot gjatë kongresit.

Ai tha se përveç kësaj pike, ka dhe shumë pika të tjera që duhet të diskutohen në këtë parti pas humbjes në zgjedhjet lokale të Tetovës.

https://youtu.be/650i6N-5ip8

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.