Wednesday, February 21, 2024
spot_img

Latest Posts

Sela: Zhvillimet e fundit, kanë për qëllim përçarjen e ASH-së

Shkup, 4 shkurt – Kryetari i Kuvendit të ASH-së Ziadin Sela deklaroi sonte se ndjehet i tradhtuar nga kryetari aktual i ASH-së, Arben Taravari dhe se të gjitha këto zhvillime kanë për qëllim përçarjen e ASH-së.

“E kemi dhënë mundin gjakun, sakrificën dhe djersën e kemi dorëzuar te njerëz që iu besuam, e sot konstatoj se u keqpërdoren. Më duhet të jem transparent përpara shqiptarëve dhe kryetarëve të degëve duke u dhënë një mesazh, unë dua ta thërras sa më shpejtë kuvendin qendror sepse po afrohen zgjedhjet, por nga ana tjetër ne po mbahemi në një terr informativ”, tha Sela.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss