Monday, September 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Sherr në autobus, plas grushti mes pasagjerit dhe shoferit (Video)

Një pasagjer dhe një shofer autobusi janë filmuar duke u zënë me njëri-tjetrin në Selanik.

Pasagjeri ka hyrë në autobus pa maskë dhe kur shoferi i ka kërkuar ta vendosë, ai i inatosur është ngritur, ka shkuar drejt shoferit dhe e ka goditur.

Pasagjeri madje edhe e kërcënoi shoferin.

Pjesa tjetër e pasagjerëve e panë situatën me frikë dhe shumë prej tyre vazhdimisht i kërkuan shoferit të hapte dyert në mënyrë që ata të mund të zbrisnin. Sipas dëshmive të tyre, pasagjeri është sjellë në mënyrë të çuditshme edhe para se të sulmonte shoferin.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.