Monday, September 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Shkup/ Policia kapë 44 vjeçarin duke kryer vjedhje të rëndë në një shtëpi

Sot në ora 10:30 në zonën e Karposhit, policia ka arrestuar 44 vjeçarin P.K nga Shkupi. Ai është kapur direkisht duke kryer vjedhje të rëndë në një shtëpi në rrugën “Mile Pop Jordanov”. Ai është mbajtur në stacion policor dhe pas dokumentimit të plotë të rastit, kundër tij do të ngritet kallëzim adekuat penal./Zhurnal.mk

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.