Tuesday, November 29, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Shpërthimi në Turqi, reagon Stoltenberg: NATO në solidaritet me aleatin tonë!

Shefi i NATO-s Jens Stoltenberg, ka reaguar pas shpërthimit të ndodhur në Turqi, ku mbetën të vdekur gjashtë persona dhe dhjetëra të tjerë u plagosën.

Në në status në Twitter ai shprehet: “Pamje tronditëse nga Stambolli. Mendimet e mia dhe ngushëllimet më të thella shkojnë për të gjithë ata që janë prekur dhe për popullin turk. NATO qëndron në solidaritet me aleatin tonë Turqinë”.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.