Sunday, October 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Shtihet me armë ndaj tre shtetasve britanikë në Prishtinë

Tre shtetas britanik në Prishtinë dje kanë deklaruar se persona të pa njohur derisa ishin në lëvizje me një veturë kanë shtënë me armë zjarri në drejtim të tyre, ku një person është lënduar.

Në vendin e ngjarjes janë gjetur tri gëzoja të pistoletës. Lidhur me rastin është intervistuar një i dyshuari, dhe nga ai është konfiskuar një pistoletë.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss