Saturday, June 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Shtyn një orë koncertin, Noizy nuk ngjitet në skenë pa prezencën e “RENEAS”

Reperi i njohur, Noizy po kalon momente të vështira, ditët e fundit.

Ai fillimisht pati një sherr me Cllevio Serbiano emri i vërtetë i të cilit është Kleviol Ahmetaj.

Më pas u dyshua se ky i fundit i vendosi një sasi tritoli një nga bizneseve të reperit. Kjo ka bërë që Noizy të marrë masa dhe teksa vazhdon koncertet e ndryshme, ka vendosur të mos dalë i vetëm.

Nga një video që po qarkullon në TikTok, ai ka shkuar në një koncert në Shkodër me forcat “RENEA”, ndërsa një furgon policie ndodhej jashtë.

Nga frika e ndonjë incidenti Noizy ka vonuar një orë koncertin në Shkodër pasi nuk ngjitej në skenë pa prezencën e forcave të RENEAS. Kanë qenë këta të fundit që kanë qëndruar së bashku me Noizyn.

Në një moment tjetër, Noizy shihet duke dalë i rrethuar nga truprojat e tij që duket se i ka shtuar së fundmi.

Kujtojmë që Cllevio ndodhet aktualisht në paraburgimin e Lushnjes, ku nga postimet që janë bërë në ‘Instagramin’ e tij, thuhet se gjendja shëndetësore nuk është e mirë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.