Saturday, June 25, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

“S’ka më thika pas shpine…”, me kë e ka Stresi kësaj radhe?

Stresi komentohet shumë rreth postimeve të çuditshme që ai bën në ‘Instagram’.

Ai shumë shpesh thumbon duke mos bërë të qartë se drejt kujt janë ato thumbime.

Reperi ka thumbuar përsëri me postimin e fundit, ku ‘paralajmëron’ të gjithë ata që sipas tij i kanë ngulur thika pas shpine.

“S’ka më thika pas shpine, ato që n ai ngulët i hoqëm dhe do iau ngulim juve.”,  shkruan Stresi krah një fotoje ku shfaqet në breg të detit.

Nuk dihet se kë po e ka në sjenjë reperi, por nuk mund të themi se është një postim i rastësishëm që po ndan me ndjekësit e tij.

Reperi është shpesh në qendër të mediave rozë edhe për shkak të jetës së tij personale.

Ku edhe së fundi ai hodhi një video krah një vajze, por nuk zgjati shumë dhe u zbulua identiteti i modeles.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.