Monday, October 2, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

S’ka qetësi për Ahmetajn, GJKKO ‘nuk i lëshon’ pronat e sekuestruara

Apeli i Gjykatës së Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar ka rrëzuar kërkesën e Arben Ahmetajt për heqjen e sekuestros së 4 apartamenteve dhe 2 llogarive bankare.

Ish-zv.kryeministri apeloi vendimin e GJKKO-së, nga arratia por Apeli e la në fuqi.

Ahmetaj është shpallur në kërkim ndërkombëtar për aferën e inceneratorëve.

Ende nuk dihet vendndodhja e tij, ndërsa avokati i ish-zyrtarit të PS-së deklaroi se klienti i tij ishte në Britaninë e Madhe.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss