Thursday, February 9, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Skandali në Spitalin e Pejës, Haxhiu kërkon dorëheqjen e Kurtit

Deputeti i PDK-së, Bekim Haxhiu ka reaguar për rastin e foshnjës së vdekur që u fut në rrobalarëse në Spitalin e Pejës.

Ai thotë se kryeministri Kurti i cili njëherësh është edhe kryetar i Komisionit Ekzekutiv për Shëndetësi do duhej të dorëhiqet pas këtij rasti skandaloz.

“Ky rast i tmerrshëm në Pejë është si pasojë e mospërgjegjësisë së stafit i cili është pa zot shpie, pa përkrahje dhe pa menaxhim të duhur pasi nuk ka kush t’i inspektojë për punën që bëjnë”, thotë mes tjerash Haxhiu.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss