Tuesday, January 31, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Sot bëhet varrimi i 16 vjeçarit i cili u gjet pa shenja jete tek Banja e Tetovës

Tetovë, 23 Dhjetor – Sot pas namazit të Xhumasë do të bëhet varrimi i 16 vjeçarit i cili u gjet pa shenja jete tek Banja e Tetovës. Lajmin e kanë bërë të ditur familjarë të Behar Sulejmanit.

“Të Allahut jemi dhe te Ai do të kthehemi”, Zoti të shperbleft me xhehnet Behar.

Varrimi bëhet, pas namazit të xhumas.”, njoftojnë të afërmit e 16 vjeçarit nga fshati Novo Sellë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss