Friday, August 19, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Sot dita më e nxehtë në Shqipëri, temperaturat mbërrin deri në 41 gradë

Vala e të nxehtit, do të jetë e pranishme më së shumti në fillim të kësaj jave. Zonat perëndimore do të vijojnë të mbeten me temperatura të larta edhe pse parashikohen luhatjet si në tabelë.

Përgjatë zonave malore, kryesisht në mesditën e së enjtes parashikohen reshje të shkurtra shiu.

Era, do të fryjë kryesisht nga veriperëndimi e lehtë e mesatare përgjatë bregdetit gjatë orëve të mesditës. Valëzimi në dete i forcës 2 dhe 3 ballë.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.