Wednesday, February 21, 2024
spot_img

Latest Posts

Sot do të punojnë sportelet për dhënien e dokumenteve në RTVM dhe Beko

Shkup, 3 shkurt – Ministria e Punëve të Brendshme i njofton qytetarët se sot, e shtunë (03.02.2024), do të punojnë sportelet për dhënien e dokumenteve të gatshme në objektet në RTVM dhe BEKO në Shkup.

Sportelet do të punojnë nga ora 08 deri në 16.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss