Thursday, August 11, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Sot mbahet seanca për pyetje deputetësh

Shkup, 28 Korrik – Kuvendi i Republikës së Maqedonisë së Veriut sot duhet të baj mbledhjen e 83 në rend dite të së cilës deputetët do të parashtrojnë pyetje deri tek kryeministri dhe anëtarët tjerë të kabinetit qeveritarë.

Fillimi i seancës është paraparë për sot në ora 11:00.

Seanca për pyetje deputetësh mbahet çdo të enjte të fundit të muajit.

Fillimisht deputetët do të mund t’i marrin përgjigjet me shkrim të pyetjeve të parashtruara më herët e më pas të kalojnë në pyetjet e reja.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.