Friday, August 19, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Spiropali: Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut nisën kthimin në shtëpinë e tyre, në BE

Tiranë, 16 Korrik – Ministrja e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin Elisa Spiropali  pershendeti vendimin e parlamentit ne Shkup per te miratuar propozimin francez qe i hap rrugën anëtarësimit te vendit në BE.

Sipas Spiropalit, Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut nisën kthimin në shtëpinë e tyre të natyrshme, në Bashkimin Evropian.

    Postimi i plotë ne facebook:

    Do kthehemi në shtëpi!

    Shqipëria dhe Maqedonia e Veriut nisën kthimin në shtëpinë e tyre të natyrshme, në Bashkimin Evropian.

    Ata që klithin por s’dëgjohen, shpifin por nuk turpërohen, ata që në këtë moment historik të kombit nuk gjejnë arsye të gëzohen, do harrohen shpejt bashkë me marrëzitë e tyre aventurore për ta kthyer pas orën e Historisë.

    Shqipëria po bëhet.

    Edhe për inat të tyre.

    Edhe për të mirën e tyre dhe të gjithëve.

    Forca Shqipëri, me Ty gjithmonë!

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.