Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Sterling përshëndetet me Man City: Çfarë rrugëtimi që ishte ky

Raheem Sterling është përshëndetur me skuadrën e Man City.

Ylli anglez, Sterling duket se do të vazhdojë karrierën e tij te Chelsea.

Së fundmi, lojtari ka shkruar një letër lamtumirëse për skuadrën e City, duke falënderuar trajnerët e tifozët, si dhe shokët e skuadrës.

“Për stafin e trajnerëve të cilët luajtën rol të jashtëzakonshëm në zhvillimin tim gjatë këtyre viteve. Për shokët e skuadrës që u bënë më shumë sesa aq kur ndanim fushën. Për pjesën tjetër të stafit, për tifozët që palodhshëm na përkrahën dhe për të gjithë që u përfshinë në skuadrën e Manchester City.
Jam falënderues për rëniet e ngritjet”, ka thënë Sterling.

“Unë erdha në Mançester si 20 vjeçar. Sot, unë largohem si një burrë. Faleminderit për përkrahjen e pashoq. Ka qenë nder për mua që të veshi fanellën e Man City.”, shtoi lojtari.

Sterling pritet të zyrtarizohet te Chelsea.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.