Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Stresi mesazh për kolegët: Krejt ndryshe flisni nëpër këngë dhe çfarë jeni në realitet, lini kunjat

Rep-artisti i njohur shqiptar Stresi vazhdon të jetë aktiv me postime në rrjete sociale.

Ai së fundmi përmes disa instaStory-ve të ndryshëm ka dhënë disa mesazhe të ndryshme.

Reperi ndër tjerash tha disa fjalë për kolegët e tij, se ndryshe është ajo që këndojnë dhe ajo që është në realitet.

“Po ju sqaroj diçka të dashur repera, të gjithë e dimë që është krejt ndryshe çka flisni nëpër këngë dhe çfarë jeni në realitet. Lini kunjat nëpër këngë, se ju të hani m… pa ra në tokë ju e kush ju vjen mbrapa meshkuj”, shtoi ai.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.