Wednesday, September 27, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Stuhia e fuqishme rrëzon lisin në magjistralen Vushtrri – Mitrovicë

Një stuhi e fuqishme me shi dhe erë ka goditur qytetin e Vushtrrisë pasditen e së mërkurës.

Stuhia e jashtëzakonshme e shoqëruar me shi të rëndë dhe erë të fortë, ka rrëzuar një lis në magjistralen Vushtrri – Mitrovicë.

Rrëzimi i lisit siç shihet në videot e publikuar nga mediumi lokal, “Vushtrria Online” ka shkaktuar bllokimin e rrugëve dhe vështirësi në qarkullim për makinat.

Deri më tani nuk ka raportime për të lënduar apo dëme materiale.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss