Saturday, December 3, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Sulmi fizik ndaj të moshuarës në Pejë, prokurori shkon në vendin e ngjarjes

Sulmi fizik ndaj një gruaje të moshuar në Shtëpinë e të Moshuarve në Pejë, ka tronditur opinionin.

Në pamjet e publikuara në rrjetet sociale shihet derisa njëra nga punonjëset e kësaj shtëpie sulmon fizikisht të moshuarën duke e goditur me shuplaka.

Lidhur me këtë rast, zëdhënësi i Prokurorisë së Pejës, Shkodran Nikçi ka thënë për Telegrafin se prokurori është duke shkuar në vendin e ngjarjes.

“Prokurori është duke shkuar në vendin e ngjarjes, dhe pas procedurave hetimore do të ndërmarr masa ndaj personit ose personave të përfshirë”, tha Nikçi.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.