Wednesday, November 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Sulmi i militantëve të Hamasit në Izrael, ambasadorja e Izraelit në Kosovë: U zgjuam këtë mëngjes nga sirenat

Militantët e Hamasit kanë kryejnë sulm masiv në Izrael.Ambasadorja e Izraelit në Kosovë, Tammy Ziv ka reaguar duke thënë se  “Izraeli është nën sulm me raketa dhe infiltrim tokësor nga terroristë të armatosur”.“Ne u zgjuam këtë mëngjes nga sirenat, Izraeli është nën sulm me raketa dhe infiltrim tokësor nga terroristë të armatosur në qytetet izraelite”, ka shkruar ajo në Twitter.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss