Friday, August 19, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Sulmohen dy motra nga Tetova

Tetovë, 12 korrik – Dje në ora 01:30, B.Z. (24) dhe motra e saj E.Z. (20) nga Tetova në SPB Tetovë kanë raportuar se njëzet minuta më parë në rrugën “Radovan Coniç” në Tetovë janë sulmuar fizikisht nga disa femra. Po merren masa për zbardhjen e
rastit.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.