Thursday, May 26, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Sulmohen lojtarët e KF Shkupit në Tetovë

Tetovë, 8 Maj – Incident në fillim të derbit të javës së 32 në Ligën e Parë futbollistike mes Shkëndijës dhe Shkupit, me çrast para stadiumit të Tetovës, tifozët e ekipit tetovarë kanë sulmuar loltarët e KF Shkupi.

Me të arritur në stadium futbollistët e FC Shkupit janë sulmuar nga tifozët të cilët kanë hedhur edhe flakadanë drejt futbollistëve të ekipit shkupjan.

Në pamjet e publikuara në rrjetet sociale shihet një lojtar i shtrirë në tokë. Sipas informacioneve të para janë lënduar disa futbollistë si dhe mjeku i ekipit nga Çairi. Paraprakisht në pikëpagesën Shkup-Tetovë, policia nuk ka lejuar të udhëtonin tifozët e FC Shkupit, Shvercerat.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.