Tuesday, January 31, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Sulmohet një grua në Tetovë nga ish bashkëshorti i saj

Tridhjetë e një vjeçarja nga Tetova, dje (24-janar) në orën 20:30 në SPB Tetovë ka raportuar se ish-bashkëshorti i saj me të cilin nuk kanë qenë të kurrorëzuar M.B. (42) nga Tetova e ka sulmuar fizikisht dhe e ka kërcënuar. Rasti është zbardhur dhe dokumentuar.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss