Saturday, December 3, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Tan Brama i nxjerr ‘të palarat’ Arilena Arës: Nuk më ka paguar për 3 klipe, ja pse bën këngë me Noizyn

Koreografi Dritan Brama tha në një emision se ende Arilena Ara nuk e ka paguar për 3 klipe.

Sipas tij, këngëtarja vazhdimisht i kërkonte të ndryshonte koreografinë dhe nuk binte në një mendje. Brama thotë se në këto kushte edhe kënga nuk klikohet, sepse puna nuk bëhet siç duhet bërë.

“Për shembull, Arilena bën këngë me Noizy-n që të marrë klikime, e sigurt, se Noizy është shumë lart,” – u shpreh koreografi.

Sipas tij, emri i Arilenës nuk e ka ngritur atë, por është ai që i ka dhënë emër këngëtares duke bashkëpunuar në klipin e parë të saj.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.