Wednesday, February 21, 2024
spot_img

Latest Posts

Taravari vulos kalimin me opozitën: “Dëshmitar i gjallë i mrekullisë së një populli”

Shkup, 4 shkurt – Duket se Arben Taravari, kryetari i Aleancës për Shqiptarët, e ka vulos kalimi e ASH-së në krah të opozitës shqiptare për zgjedhjet e 8 majit. Në një postim në profilin e tij në Facebbok, Taravari falënderon aktivistët për mbështetjen, apo siç shkruan ai, falënderim se është dëshmitar i gjallë i mrekullisë së një populli.

“E dija se shumë veta do ishin dakort me deklaratën time pasi unë e mora këtë vendim duke ju pasur prioritet ju dhe nevojën tuaj për Ndryshim…por prej dje dhe deri tani që shkruaj prej jush kam marrë qindra-mijëra mesazhe urimi, falenderimi, frymëzimi dhe motivimi sa reagimi juaj ka kaluar çdo pritshmëri të mundshme…”, shkruan Taravari.

Postimi i plotë i Arben Taravarit:

Pasi bëra publik qëndrimin tim politik ku tregova se duhet sjellim Ndryshimin E Madh bashkë me opozitën shqiptare jam bërë dëshmitar i gjallë i mrekullisë së një populli!

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss