Friday, August 19, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Tayna e Lumi B të enjten lansojnë projektin e ri muzikor

Dy artistët e njohur shqiptarë, Tayna dhe Lumi B kanë bashkuar forcat për të sjellë një duet muzikor.
Këtë e bëri të ditur Tayna përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

Ndërsa sot, artistët përmes një postimi tjetër zbuluan datën e lansimit të këtij projekti muzikor.

https://www.instagram.com/p/Cgg_1aHska4/?utm_source=ig_embed&ig_rid=687b799a-f518-48fb-8109-34097001afb5

“A jeni gati për dozën mujore? Të enjten ora 20:00”, ishte mbishkrimi i këngëtares në Instagram.

Ndryshe të dy këngëtaret janë duke shijuar sukseset e projekteve individuale.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.