Monday, December 5, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

“Të marrësh një shqiptare është si të këpusësh një trëndafil nga parajsa”, aktori turk me dedikim të veçantë për Almedën

Ndër çiftet më të dashura për publikun janë Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman.

Prej vitesh modelja shqiptare është e martuar me aktorin turk.

Ata janë prindër të dy fëmijëve.

Së fundi, dyshja e njohur kanë qenë në Shqipëri ku dhe kanë dhënë një intervistë për emisionin “Zemër Luana”.

Në kuadër të një loje, ai duhet t’i bënte partneres së tij një dedikim ku e nisi me disa fjalë shqip.

“Zemër! Shpirti im. Zemra ime.”, tha ai duke shtuar më pas në gjuhën turke: “Ne atje (në Turqi) kemi një shprehje: “Të marrësh një vajzë nga Shqipëria është si të këpusësh një trëndafil nga parajsa!”.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.