Tuesday, November 29, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

“Të marrësh një vajzë shqiptare është si të këpusësh një trëndafil nga parajsa”, ky dedikim i Tolgahan për Almedën na i shkriu zemrat!

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një prej çifteve më të dashura, si në Shqipëri, ashtu edhe në Turqi. Ish miss-i shqiptar është e martuar prej disa vitesh me aktorin e njohur turk, me të cilin ka dy fëmijë. Së fundmi, dyshja e njohur kanë qenë në Shqipëri ku dhe kanë dhënë një intervistë për emisionin “Zemër Luana”.

Në kuadër të një loje, ai duhet t’i bënte partneres së tij një dedikim ku e nisi me disa fjalë shqip. “Zemër! Shpirti im. Zemra ime.”, tha ai duke shtuar më pas në gjuhën turke: “Ne atje (në Turqi) kemi një shprehje: “Të marrësh një vajzë nga Shqipëria është si të këpusësh një trëndafil nga parajsa!”. Dedikim më të bukur nuk mund të merrte Almeda.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.