Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Tentuan të vjedhin në market dhe u përleshën me Policinë – arrestohen dy persona

Shkup, 4 Gusht – Sot rreth orës 16:00 në dalje të Shkupit, rrugës për në Tetovë ka ndodhur një përleshje me armë mes forcave të policisë dhe disa personave të panjohur.

Burime të Alsat, bëjnë me dije se bëhet fjalë për një vjedhje të rëndë në një marketi, gjatë të cilës, në arrati e sipër, dy persona kanë hapur zjarr edhe në ajër, duke qenë se kanë dashur të frenojnë policinë.

Personat Sh.Q. dhe J.L. janë kapur nga policia pasi ata braktisën makinën dhe u arratisën drejt fshatrave.

Të dy janë vënë në pranga.

https://www.facebook.com/AlsatMTelevision/videos/429856525853401/

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.