Sunday, August 14, 2022
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Latest Posts

Tërmet në Shqipëri, dridhjet ndihen edhe tek ne

Tiranë, 13 Korrik – Lëkundje tërmeti janë ndjerë pak minuta më parë në Tiranë, teksa epiqendra ka qenë në Lezhë.

Sipas të dhënave paraprake, tërmeti ka rënë me magnitudë 3.8 të shkallës Rihter, me epiqendër 10 km në perëndim nga qyteti i Laçit, dhe 38 km në veri nga Durrësi, me thellësi 13 km.

Deri më tani, nuk ka raportime për dëme.

Latest Posts

spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Don't Miss

Stay in touch

To be updated with all the latest news, offers and special announcements.